Lyra - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

Lyruška k nám do útulka byla vrácena osvojitelkou po 7 měsících v adopci z důvodu ničení věcí. Celých 5 měsíců to byl nejúžasnější a nejdokonalejší pejsek, pak se paní měsíc neozvala a poté přišel telefon, že Lyra ničí byt a že jí nesnáší a nemůže se na ni ani podívat.

Lyruška je moc hodná holčička, jen má v hlavě velký zmatek. Je to taková čerstvě rozpadlá hromádka nervů. Neví a nechápe co se stalo, proč musela z domu pryč, proč jí panička opustila. Nevím ani co napsat. Lyruška je opravdu moc hodná holčička, snese se úplně s každým, nedělají jí problémy pejsci, fenečky ani kočičky. Je to ještě skoro štěňátko, prochází si pubertou. Bohužel je nevychovaná, to nemyslím ve špatném, že by byla drzá, jen prostě vůbec neví co má dělat. Diví se, co po ní chceme , proč nemůže to či ono, proč musí to a tamto. Lyruška je však opravdu hodně vnímavá a chytrá holčička. Začali jsme s ní chodin na cvičák a opravdu je hrozně moc šikovná, je to takový splašený blázínek, plný nevybité energie, ale naprosto jinak bez problémů. Je sice smutná, ale hry s pejsky jí smutku hodně zbavují. Hledáme pro Lyrušku opravdu akutně nový domov, právě proto, aby si co nejdříve zvykala ve svém OPRAVDOVÉM DOMOVĚ a né zase v dočasném a pak zase jinam, vždyť ten pejsek vůbec neví a nechápe co a kde, každou chvíli někde jinde. Je mi Lyrušky strašně líto, protože tohle si opravdu nezaslouží. Lyruška potřebuje DOMOV, kde pro ni budou mít otevřené srdce, pochopení čím si už musela projít, čas a péči na to se jí VĚNOVAT, výchovu a pohyb. Byla by úžasná parťačka pro dalšího pejska nebo fenečku. Dejte prosím Lyrušce šanci na šťastný život.

Pokud máte o Lyrušku zájem, napište nám prosím do zprávy na naší fcb stránce, na odpovědi zde nebo přes e-mail bohužel nejsme schopni časově reagovat. Na fcb stránce Pes pro život také najdete další aktualizace, více informací a více fotek. Děkujeme za pochopení, odkaz na stránku přikládáme.

https://www.facebook.com/pg/Pes-pro-život-1488085147901218/photos/?tab=album&album_id=1694569923919405