MIMINKA-1 volný pejsek ValiBuk - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Tak jsme tady a začínáme se rozhlížet po našich budoucích trvalých rodinkách, domovech stabilních a milujících. Jsme malí krasavci a mazlivci, dvě holčičky, (jedna ségra už je doma) a tři klucí nejroztomilejší. Jsou nám 3 měsíce a už máme legitky na cestu domů. Naši byli menší pejsci, o váze 6 - 8 kilíček a my budem tak nějak po nich, i když máme tady u tety celodenní All exclusiv, že už teď jsme pekní cvaldové. Rádi bychom našli ty nejskvělejší páníčky s příslibem lásky a péče po celý náš život. Vaše mimča"
Pro štěňata hledáme velmi zodpovědné rodinky, majitele, kteří je budou od začátku milovat, vychovávat a učit, o čem je svět, aby z nich vyrostli pohodoví bezproblémoví a spokojení pejsci.
Pokud vás děsí loužičky, bobky, rozkousané nabíječky, boty a okousané rohy stolu, nevolejte nám, naši pejsci hledají opravdu vážné a trpělivé páníčky na celý život.
Menší psí parťáci nebo psí kamarádky jsou doma vítaní, Miminka jsou zdravá, veselá a hravá, potřebují laskavý a harmonický domov, mohou bydlet v domě se zahradou nebo bytě, nejsou určena na venkovní pobyt na dvorek, pouze jako členové lidské smečky do těch nejlepších rukou.

Mimča jsou dvakrát odčervená, jednou očkovaná Nobivac Puppy, čipovaná. Do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, v dospělosti je majitel povinen dle smlouvy psy i fenky bezvýhradně kastrovat. (možno domluvit u nás v Praze) a dle schématu doočkovat kompletně, pokud odejdou s chybějícím očkováním. Nejsou určena na hraní malým dětem nebo pro seniory, které by nejspíš přežila.

Návštěva možná po dohodě v Čáslavi, s Marta Kočka Pes . Nebo info o vás napište na mail : dipu@seznam.cz, abychom o vás věděli více. Dočasky De De z.s. , 602 259 705