Caroll - Let Me Be Your Love - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Veselá, oddaná a požitkářská Caroll hledá svoji vysněnou rodinou, se kterou zažije spoustu legrace, lásky a dokonalého štěstí. 9 kilo a necelých 5 let radosti ze života na čtyřech nedočkavých pacičkách.

Caroll je něžná i tak trochu legrační pricezna, chtěla by rozdávat lásku, ale zatím nemá komu. Její páníček umřel, nikoho dalšího z rodiny malá Caroll nezajímala, a tak skončila na ulici. Caroll vychází s ostatními pejsky bez jediného problému, ale jejich společnost nikterak nevyhledává. V nové rodině by byla ráda psím jedináčkem, případně dělala společnost dalšími klidnějšímu a přátelskému pejskovi.

Caroll miluje lidi, ráda odpočívá v měkkém pelíšku v jejich blízkosti, ráda se proběhne na dvorku nebo zahrádce, vyrazí na procházku, ale žádného velkého sportovce v ní rozhodně nehledejte. Caroll by se hodila ke starším, případně klidnějším, lidem, kde by si po jejich boku užívala domácí pohodu, radovala se z každodeních maličkostí a připadala si zase šťastná a milovaná.

Caroll se po příchodu k nám trochu bála a byla nejistá, není se však čemu divit. Ztratila svůj domov, svoji jistotu. Dali jsme jí čas, aby se u nás mohla zabydlet, a ona nám po chvíi ukázala, jak skvělá a statečná holčička je. Pokud Vaše rodina postrádá právě takovou milou společnici, ozvěte se Caroll, už na Vás netrpělivě čeká.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Caroll půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.600 Kč. V případě zájmu o Caroll volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Caroll, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)