Kouzelná Fanynka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Fanynka, kříženka, 6 kg, 7 – 8 let. Skončila jsem v zanedbaném stavu na ulici. Seděla jsem na jednom místě celý den a čekala, že u mě zastaví auto, mí lidé mě naloží a řeknou: „Pojď zpátky domů.“ Tak se bohužel nestalo. Bylo mi strašně… Nyní čekám v dočasné péči na to krásné, na někoho, kdo mě již nikdy nezradí.

Jsem roztomilá, jemná, poslušná, moc hodná, mazlivá. Neničím, hygienu dodržuji. Jsem i dobrý hlídač, ale neštěkám zbytečně. Na vodítku umím, procházky mám ráda, ale i jakékoli další aktivity. V autě jsem hodná, u manipulace trpělivá. Jsem vším, čím má dokonalý malý pejsek být :-)

Psy a feny snesu, malé i velké, chci si i hrát. Zvykla bych si i na kočku. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, do bytu i domku s přístupem dovnitř, jen jako mazlík (ne bouda, samota na zahradě, apod.).

Prozatím jsem čipovaná, odčervená, odblešená. Mám kvasinky na kůži (není nakažlivé!), hledám tedy pány, kteří budou pokračovat v léčbě. Je třeba mě koupat, kapat ouška a dávat prášky, vše cca na měsíc dostanu s sebou. Po vyléčení je nutný příslib kastrace u paní doktorky mých dočasných pánů (Nymburk). Po zotavení se po kastraci je třeba mě naočkovat. Prosím, nelekejte se, nejde o nic hrozného, a pomozte mi :-(

Vše Vám rádi vysvětlí mí dočasní páni na telefonu 776 666 258, město Sadská, cca 30 km od Prahy.

Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Při adopci mějte své vodítko a obojek.