MAX

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Můj příběh je díky nezodpovědnosti lidí hodně zamotaný, smůla se mi nalepila na tlapy a i když jsem obrovský mazel, který touží po společnosti a tulení k páníčkům, koloval jsem jako horký brambor a nakonec si mě nikdo nenechal. Jsem sice velký a budím respekt, ale v mazlení bych strčil do kapsy kdejakýho ňufana. Budou mi max. 2 roky, jsem roztomilé a přátelské telátko, co vás "pacičkama" bude prosit o podrbání a pohlazení. Koluje mi v žilách krev ovčáka a možná staforda, jsem věrný a oddaný svým lidem, dýchal bych za ně a za jejich pozornost bych nadšeně metal salta. Poznal jsem mříže útulku i vůni peřin, konečně bych rád zakotvil u trvalé a milující rodiny, jejíž srdce bije pro větší bullí kluky, váš Max "

Max je asi 2 letý kříženec většího vzrůstu, prošel útulkem a jeho adoptivní rodina ho zradila, když ho lživě vydávala za nalezence a poslala do útulku zpět. Max ale všechny lidi přímo zbožňuje, je to milující věrný a veselý pes, miluje svoje pány a je vděčný za každé pohlazení a podrbání. Je to obrovský mazel a úžasňák, miluje hračky a dovádění venku, je nadšený k každé vaší pozornosti a packama vás prosí o další. Doma se chová vzorně, je čistotný, vydrží doma o samotě. Je to aktivní pes se spoustou elánu, má velký potenciál pro bullí sporty a hry. Je nesmírně učenlivý, šikovný a povely zvládne za chvilku, moc se snaží, jen aby se jakkoli zavděčil a získal si vaši náklonnost a lásku. Hodil by se k aktivním lidem do domu se zahradou, je vhodný i k dětem, ale kvůli své mohutnější postavě, raději k větším a rozumným. Max je skvělý pes, zahrne vás láskou, jeho srdce je velké a stále otevřené pro ty pravé majitele. Je to Pan pes, který udělá, co vám na očích vidí. Kromě vaší lásky, potřebuje samozřejmě průběžně pilovat výchovu a poslušnost, chůzi na vodítku, ale hlavně socializaci se psy, protože psí samce zatím netoleruje, s fenou se snese ( raději větší a vyrovnanou.)
Max potřebuje trvalou stabilní rodinu, lidi s aktivním způsobem života, bude z něj dokonalý rodinný přítel.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se ve Zdibech u Prahy, Dočasky De De z.s., návštěva možná po dohodě s dočaskářkou, pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz, 602 259 705.
Je odčerveným, čipovaný, kastrovaný, vakcinovaný.