Šesterčata - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

6 štěňátek - hledá domov

1 holčička a 5 kluků hledá své doma. Narozeni kolem 8.9.2018 odebráni ve třech dnech i s maminkou.K odběru až po druhém očkování od 16.11.2018. Kříženci jezevčíkoidního typu, v dospělosti menší střední vzrůst. Tatínka štěňat opravdu neznáme

Abysme si to navzájem ulehčili...

Prosím aby nevolali ti zájemci co se strašně diví, že štěně dělá po bytě loužičky a bobky a ani nevolejte vy, co jste v práci více než doma. Prosím nepište mi, že chcete štěně pro svou 80tiletou babičku. Štěňata opravdu nedám ke starým lidem.

Ve výběru nových majitelů budu velmi pečlivá,podmínka je kastrace v dospělosti. Hledáme pro ně domov kde je budou milovat a budou mít na ně dostatek času, takže to opravdu zvažte. Další psí kamarád či kamarádka výhodou
Zájemce pečlivě vybíráme a předem žádáme o vyplnění dotazníku, který zašlu do zprávy či na mail, takže se prosím obrňte trpělivostí a počítejte prosím i s variantou, že nemusíte být vybráni jako vhodní majitelé.
Naši svěřenci nejsou určeni k úvazu u boudy, ani na dvorek.

Nachází se u Nového Bydžova, královehradecký kraj.

Do nového domova půjdou pravidelně odčerveni, očkováni, čipováni, a ošetřeni pipetkou proti parazitům, s očkovacím průkazem.

Podmínka je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopční poplatek alespoň částečně hradí výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat. S budoucími majiteli chceme zůstat rozhodně v kontaktu i do budoucna!

Kontaktovat můžete tetu Míšu na emailu: michaela-pourova@seznam.cz, nebo na telefonu 602933785. Pokud nebude brát mobil, zavolá zpět.