Dexter - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Border teriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

Ahoj, jmenuju se Dexter a moc si přeju mít už svoje doma. Jsou mi možná už tři roky a jsem kdeco, ale někdo z našich byl i jezevčík. Já teda vážím o něco víc, asi 10 kilínek lásky já jsem

Jsem tuze moc hravý, mám rád lidi i psy, ale nejvíc, nejvíc nejradši jsem na zahradě. S tím souvisí takové moje tentoooo....nonc....prosím Vás já mám ten odchod domů ze zahrady prostě nutkavou potřebu okomentovat, trošku vrkám a hudruju no... Jinak jsem úplný ťuťu ňuňu, jen u tohohle mívám prý zbytečný řeči, ale prosím Vás jen hloupě žvaním, nekoušu...

Jediný, co byste o mě měli ještě vědět, že jsem po operaci páteře. Čtvrtej obratel to prej byl, říkala teta a pan doktor, prej asi po nějakým úraze. Mě je to ale Šum a Fuk, já totiž od tý operace můžu dovádět jak chci ( pan doktor říkal " nemá žádná omezení ")

Tak kdybyste věděli ideálně o nějakým starším člověku s domkem a zahrádkou, já bych měl už moc rád svoje doma, vážně... Děkujuuuu a packu na to.

Do nového domova půjde odčerven, očkován, čipován, kastrován a ošetřen pipetkou proti parazitům.

Podmínka je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopční poplatek alespoň částečně hradí výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat. S budoucími majiteli chceme zůstat rozhodně v kontaktu i do budoucna!

Kontaktovat můžete tetu Míšu na emailu: michaela-pourova@seznam.cz, nebo na telefonu 602933785. Pokud nebude teta brát mobil, zavoláme zpět.
Naši svěřenci nejsou určeni k úvazu u boudy.