Benjamin

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ForDogs z.s.

Podrobný popis

Benjamin,pes,8let,23kg,kříženec BO,kastrovaný

"Míček,míček,míček!!!" - to je Benův život :-) Nosí ho stále a všude,nechce ho odkládat ani při jídle nebo pití. Miluje aportování,ale když není po ruce nikdo,kdo by mu balónek házel,hází si ho sám.

Ben je miláček,má rád všechny lidi,nemá problém s dětmi.Rád chodí na procházky (samozřejmě s balonkem v tlamě) nebo jen tak běhá po výběhu.Pohyb miluje,ale zatím nemá moc fyzičku.

Ben žil u lidí,kteří se o něj moc nestarali,vlastně spíš vůbec a jeho přítomnost spíš "trpěli"...Díky tomu přišel o všechny zuby - z nudy totiž neustále nosil a kousal kameny a to celých osm let.Také měl po sobě několik kožních "záležitostí",naštěstí se jednalo jen o estetické záležitosti - velkou bradavici,ucpanou mazovou žlázku a zbytnělou tkáň bradavky...vše se dalo do pořádku a až dorostou chlupy,bude Ben jako ze žurnálu :-)

Benovi by se líbilo bydlet v domku se zahradou s přístupem do domu,nemá hygienické návyky,i když se snaží a časem se vše jistě doučí.
Jeho páníčci můžou být mladí nebo starší,pokud Benovi poskytnou pohyb a hodně balonků :-D ,bude nejšťastnější na světě.
Ben se nehodí k dalším psům,ty nemá rád.Fenka by se musela zkusit.
Další zvířata nemáme ozkoušená,ale kočky ve výběru ho nijak neberou...

Do adopce půjde čipovaný,očkovaný,odčervený,s pipetou proti vnějším parazitům,kastrovaný,na adopční smlouvu,po uhrazení adopčního poplatku. Nachází se v obci Svárov,Středočeský kraj.