FRAPÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Tylda z.s.

Podrobný popis

FRAPÍK je středně velký kříženec, který do azylu přišel z jiného útulku jako velmi plachý na socializaci a vymazlení. Jeho plachost postupně mizela a nyní je z Frapíka milý a vděčný pejsek, který má rád lidi a o jejich pozornost a pohlazení si sám umí říct. Umí chodit na vodítku, je zvyklý na ostatní psy, a kočky vůbec neřeší. Ale zůstává trochu opatrnější a lekavější, než ostatní psi. Frapík nemá moc rád jízdu autem, sice nezlobí a sám do něj nastoupí, ale celou cestu slintá... Hledá domov nejlépe v domečku se zahradou, se spaním doma v teple. Je milý a mazlivý, může bydlet v rodině se školními dětmi.

ALE: nový majitel bude muset mít stále na paměti, že Frapík dříve žil svodným životem a mohl se řídit vlastní náladou... a někdy se podle toho zachová. Znamená to, že třeba nečekaně vyběhne ze dveří nebo zahrady, rozběhne se pryč.. prostě cokoliv. Na procházkách je tedy nutné a nezbytné vodítko - zejména pro Frapíkovo bezpečí. Nicméně většinou se chová jako vzorňák.

Frapík je kastrovaný a čipovaný, a do nového domova může odejít okamžitě.
Pokud se Vám FRAPÍK líbí, volejte prosím na tel. 603 597 194.

V září 2018 byl na výstavě Sen zvířat, celý den jej měla na vodítku starší paní a oba si to moc užili. Frapík se choval vzorně jako skvěle vychovaný pejsek. I když se občas něčeho nebo někoho lekl, uskočil a schoval se.  Vodítko je tedy naprostá nutnost.  Může tedy jít bydlet i jako společník ke staršímu člověku, který má k dispozici dům se zahradou. na bydlení v bytě by mohl Frapík být občas příliš temperamentní :-)