Django - I Will Make Your Day - Brno - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Německá doga
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Akční, hravý, veselý a kamarádský psí pohodář hledá stejně naladěnou rodinu, se kterou zažije spoustu dobrodružství, zábavy a lásky, a se kterou se nebude už nikdy nudit. 1 a půl roku a 30 kilo energie sbalené na společnou cestu životem.

Django je úžasné přerostlé štěně, celý den si hraje s míčkem, přetahuje se s ostatními psími kámoši o uzlík, okusuje parůžek, hraje na honěnou, na procházce pak zařadí ještě vyšší rychlost a dokonale si užívá možnost poznat zase další kousek světa a vyběhat své neposedné pacičky.

Django miluje lidi i ostatní pejsky, je naprosto nekonfliktní s fenkami i se psy, nejraději by si se všemi rovnou hrál a dováděl. Každého člověka si okamžitě zamiluje, na potkání rozdává pusinky a vyskakuje od radosti metr do vzduchu. 

Django je poměrně velký a silný pes, plný energie a touhy po pohybu. Hledáme pro něj rodinu, která postrádá přesně takového nespoutaného psího puberťáka, naučí ho jak se správně chovat a dá jeho životu ten pravý smysl. Django se hodí do aktivní rodiny, může bát v rodině psím jedináčkem, ale rád by dělal parťáka dalšímu psímu členu domácnosti.

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Django půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.500 Kč.

V případě zájmu o Djanga volejte na telefonní číslo +420 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Djanga, transparentní účet 2401354319 / 2010 :)