Boženka-k adopci - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bona na Kozlech u Č.Lípy
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Věk: 13 let
Výška v kohoutku: 35 cm
Nenáročná, klidná, mazlivá, přátelská, na stará kolena zklamaná životem. Další z našich nešťastných starších pejsků, kteří touží po lásce.
Boženka byla vyhozena v České Lípě, proto putovala k nám a celkem u nás za tu dobu rozkvetla. Jsou ale již chladnější dny a bude zima, proto bychom rádi Božence našli teplo domova. Za Boženku nechceme ani žádný adopční poplatek, přestože jsme do ní už nějaký ten peníz za vyšetření investovali. Chceme pro ni jen klidné bydlení, pelíšek v teple a mističku plnou dobrého jídla.
Je to pohodová holčička, tichá, bezproblémová, kamarádská, nemá žádné nároky, nic neočekává a nevyžaduje-jen mít své ,,doma". Bude skvělou kamarádkou nějakému osamělému důchodci. Kratší procházky zvládne, dobře chodí, žádné pohybové problémy u nás nemá. Vzhledem k věku není ale zbytečně divoká, má ráda svůj klid. Je věrná jednomu místu, neutíká a v našich prostorech chodí všude na volno. Chuť k jídlu má nesmírnou, je přátelská ke všem lidem, pejskům, kočkám, slepicím, ovcím, kozám, králíkům... :)
Prostě nenáročná fenečka, která byla zklamána majitelem, proto si zaslouží nyní jen to nejlepší.
Boženku doporučujeme ke starším lidem. Určitě nebude vhodná do mladé aktivní rodiny. Nepotřebuje dlouhé procházky. Může být v bytě nebo uvnitř v baráčku. NENÍ to fenka ven na zahradu!
Boženka potřebuje jen občas navštívit kadeřníka a ostříhat. Je to dáma v letech a zaslouží si přece trochu luxusu.
Boženka má tříselnou kýlu (není nutné řešit, jen se to musí hlídat) a perzistující hnisající píštěle v dutině ústní. Byli jsme s ní na klinice, udělal se jí rentgen hlavy, ale na původ píštělí se nepřišlo. Dostala účinná antibiotika, bohužel bez efektu a vzhledem k vyššímu věku nechceme Boženku vystavovat zbytečným stresům, proto jsme zamítli chirurgickou léčbu. Božence její problémy v ničem nevadí, krásně papá, proto holčičku chceme nechat v klidu.
Kdo Božence dá domov, stane se pro Boženku jejím andělem. Boženka bude věrnou kamarádkou a bude šťastná po boku svého nového páníčka.
Bez adopčního poplatku.
Boženka není kastrovaná a vzhledem k věku ani kastraci neplánujeme.
Boženka vzhledem k věku není vakcinovaná, ale je čipovaná.
Kontakt: Útulek Bona Kozly 35 (u České Lípy)
Zájemci, volejte nebo pište sms přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy.
Boženka půjde do nového domova na adopční smlouvu, kde se nový majitel svým podpisem zavazuje informovat útulek o tom, jak se Boženka v novém domově má.
Dále se svým podpisem stvrzuje, že v případě adopce nekastrovaného zvířete, zamezí jeho dalšímu množení.
Pokud nový majitel nebude plnit tento závazek, může být provedena kontrola a nebude-li zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám, má provozovatel útulku právo zvíře odebrat.
Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení