Bára - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl opuštěných psů Libeň

Podrobný popis

BÁRA - fena, bígl, váha 20kg

očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná

Báru jsme přijali od paničky, která je dlouhodobě hospitalizovaná v nemocnici a už se o Báru dále nemohla starat. Barča je velmi hodná fenka, přátelská jak k lidem, tak ke všem psům i fenkám bez ohledu na velikost, bez problémů funguje v různorodé smečce psů. Na nové prostředí si zvyká relativně rychle, má hygienické návyky a pěkně kluše na vodítku. Na svůj věk i vyšší váhu (důsledek Cushingova syndromu), ale ráda si užije i delší klidnější procházky, má spoustu elánu a určitě nepatří do "starého železa". 

Kromě Cushinova syndromu, který postupně progreduje, se Báře v očkách tvoří málo slz a často se jí tvoří zelený povlak, bere proto doživotně cyklosporinové kapky na zvlhčování oční sliznice, pokud je bere pravidelně, nemá velké problémy, vidí normálně a podle očního specialisty jsou oči jinak v pořádku, nepoškozené. 

Hledáme pro Barču domov u lidí, kteří jsou hodně doma a hledají klidnějšího, vděčného psího kamaráda. Vzhledem k tomu, že je Bára zvyklá žít v bytě, tak pouze do bytu nebo domku, ale s pobytem uvnitř, nejlépe u starších lidí nebo někoho, kdo tráví hodně času doma (Barča se kvůli Cushingovi potřebuje často venčit, její stav je zatím relativně stabilní, ale postupuje).

Zájemce o adopce řešíme výhradně TELEFONICKY, volejte na 724 526 537 nebo 605 256 960.