LUMPÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Tylda z.s.

Podrobný popis

 

SLUŠŇÁK LUMPÍK HLEDÁ DOMOV. Lumpíkovi během jednoho roku zemřeli oba pánečci a zůstal v bytě sám. Chodili za ním přátelé majitelů, půl roku hledali řešení, krmili, venčili... ale trvale to nešlo. A tak přijel k nám.  Lumpík je velice přátelský pejsek, ve výborné kondici. Do azylu přijel s tím, že se zrovna nekamarádí se psy a kočky nezná…Ale už druhý den byl v pohodě se všemi. Kočky neřeší vůbec. Hned první večer si vlezl na klín a byl moc rád, že už není sám. Pořád sedí vedle útulkové tety a má položenou hlavu na její noze. Má moc rád lidskou společnost. Rád spí v posteli, ale neroztahuje se. Je zvyklý žít v bytě, zvyklý na děti, celý život byl pravidelně očkovaný. Je moc hodný, v bytě čistotný a dobře vychovaný pejsek. Nechá si bez problémů po procházce umýt tlapky.
Umí sedni, lehni, podat pac, panáčkovat a hlavně se umí krásně mazlit.
Lumpík je čistokrevný oříšek a hledá svou novou rodinu, do které ještě přinese spoustu radosti a lásky. Je to pěkný, veselý a bezproblémový pejsek, který zůstal na světě úplně sám.
Pokud se Vám líbí, volejte prosím na tel. 603 597 194. Lumpík může do nového domova odejít okamžitě.

 

V srpnu 2018 Lumpík našel nový domov v rodině s dětmi, které moc miluje. 

30.9. 2018 byl Lumpík vrácen z adopce - prý pánovi vadí, když mu občas u zadečku zůstane po procházce "viset" bobeček a je třeba ho otřít WC papírem... jedná se pouze o drobnou kosmetickou vadu, která se vyskytne jen občas a stačí jí odstranit po procházce při očistě tlapek - ještě navíc otřít zadeček. Jinak se prý Lumpík osvědčil jako skvělý rodinný pes a nebýt přecitlivělosti pána domu, asi by v nové rodině zůstal. Takže Lumpík opět hledá nový domov a teď už napořád.