Nenáročný Venoušek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Celý život doplácím na to, že jsem jen obyčejný voříšek. Všichni mí hezcí kamarádi, i když třeba ne tak hodní, již našli domov. A já? Stále čekám, žiji v nejistotě.

Mí první lidé mě odložili do útulku, odkud si mě adoptoval hodný pán. Byli jsme šťastní. Najednou smutek, prázdnota … „Pánečku, kde jsi?“ Prý za duhou, v nebi, kde se jednou setkáme. Ale můj čas ještě nepřišel. Vím, že můj milovaný by si přál, abych si život na Zemi ještě užíval. Jaká tedy byla moje radost, když si mě osvojili příbuzní. Ale netrvalo dlouho a kvůli alergii dětí jsem musel pryč, znovu do útulku, odkud jsem po půl roce odešel do dočasné péče. Moc Vás prosím, dejte mi domov.

Jsem Venoušek, 15 kg, 10 let, vitální, hodný, nenáročný, za lidskou přítomnost, lásku, teplý pelíšek a dobré jídlo tak vděčný. Na vodítku umím, procházek si užívám, ale stačí mi i venčení na zahrádce. Mohu i do města, ruch zvládám krásně. V autě jsem hodný. Hygienické návyky mám 100% (ani neznačkuji), neničím, přehnaně neštěkám. Krmit mě může i dítě. Manipulaci snesu, i na paní doktorku jsem byl hodný.

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, psům a fenám (nyní mám několik dočasných kamarádů). Na kočku bych si zvykl. Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, jako mazlík – ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.

Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, očkovaný. Krev i srdíčko mám v pořádku. Na některých foto to tak prý vypadá, ale kožní problémy nemám :-)

Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části veterinárních nákladů. Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).