Sisi-k adopci - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bona na Kozlech u Č.Lípy

Podrobný popis

Věk: 4 měsíce
Sisi byla nalezena v pytli ve Šluknově a díky všímavým lidem byla zachráněna. Je u nás již od svých cca 6 týdnů a prošla si tak zde řádnou socializací. Není bojácná, je zvyklá na jiné psy, kočky, kozy a ovce. Je hravá, vyžaduje pozornost a miluje mazlení. Zkrátka klasické veselé štěňátko, v dospělosti odhadujeme střední vzrůst. Bude vhodná do bytu i do baráčku s přístupem dovnitř. Jako u každého miminka musíte počítat, že hygienické návyky ještě nejsou vytvořené. Je plně vakcinované a odčervená.
Adopční poplatek: 1500,- Kč.
Kontakt: Útulek Bona Kozly 35 (u České Lípy) Zájemci, volejte nebo pište sms přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy.
Sisi půjde do nového domova na adopční smlouvu, kde se nový majitel svým podpisem zavazuje informovat útulek o tom, jak se Sisi v novém domově má. Dále se svým podpisem stvrzuje, že v případě adopce nekastrovaného zvířete, zamezí jeho dalšímu množení. V ideálním případě nechá své zvíře vykastrovat po dosažení pohlavní zralosti. Pokud nový majitel nebude plnit tento závazek, může být provedena kontrola a nebude-li zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám, má provozovatel útulku právo zvíře odebrat. Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení