Buddy

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ForDogs z.s.

Podrobný popis

Buddy, pes, 7 let, 45kg, NOxRTW, kastrovaný

Buddy je 7let starý, respekt budící, obr. Jeho životní cesta nebyla uplně veselá, z toho, co víme, tak si prošel útulkem a pak hlídal ve firmě...Odtud si ho vzal páníček, který tam pracoval, ale bohužel páníček zemřel a panička na něj nestačila. Nedivíme se.
Buddy sice není pes pro úplného začátečníka, když se mu něco nelíbí, neváhá to dát najevo, ale za tu dobu, co je u nás, udělal obrovský pokrok a stal se z něj fajn parťák, co vítá každého, kdo do útulku přijde.
Dokáže být obrovský mazel, který rád poslechne na povely, rád se učí a na procházce je fajn společník, i když, když chce, umí pořádně zabrat.

Hledáme pro něj domov u někoho, kdo je silný nejen fyzicky, ale především psychicky a bude pro Buddyho páníčkem s jasným vedením, pravidly a pevnou, ale laskavou a spravedlivou, rukou.
Buddy by rád bydlel na zahradě, kterou stoprocentně ohlídá, klidně s nějakou pěknou psí slečnou nebo i psím klukem, který ho ale nebude moc provokovat :-)

Dětí si nevšímá, ale je potřeba myslet na to, že je to velký, silný pes.

Nesnese žádná jiná domácí zvířata.

Buddy se nachází ve Svárově, okr.Kladno, do adopce půjde čipovaný, očkovaný, odčervený, po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku(1500,-).

V případ zájmu nás kontaktujte do zpráv, na tel.777 578 674 nebo vyplňte dotazník na www.fordogs-spolek.cz/dotaznik.