Yovi - The Fast and the Furious - Brno - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Akční, kamarádský a radostně bláznivý Yovi hledá podobně zaměřenou rodinu, se kterou zažije spoustu zábavy, pohybu a dobrodružství, zn. už navždy. 12 kilo a 1 rok nekonečného štěstí v bíglím a snad i kokršpanělím kožíšku.

Yovi je temperamentní mladý pejsek, nevydrží ani chvilku v klidu, všechno ho zajímá, u všeho musí být, kamkoli se hnete, Yovi Vás bude věrně následovat. Je to takový malý psí závisláček. Původní rodina jeho výchovu podcenila a už na něj nestačí, a tak teď Yovi hledá nový domov, kde si s jeho přebytkem energie poradí a pod jejich laskavým vedením se Yovi promění ve vyrovnaného a pohodového pejska.

Yovi miluje lidi i ostatní psí kámoše, se kterými si dokáže hrát dlouhé hodiny. Rád chodí na procházky, aportuje, skáče, v podstatě jakýkoli pohyb je pro něj odměnou a velkou životní láskou. Hodil by se na nejrůznější psí sporty, možnosti i chuť jsou neomezené.

Pro Yoviho hledáme aktivní rodinu, ideálně se zkušeností s akčním pejskem, kde by mohl vyběhat nožičky, unavit hlavu a večer spokojeně usínat po boku svého člověka. 

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, ošetřený tabletou Nexgard Spectra.

Yovi půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. 

V případě zájmu o Yoviho volejte na telefonní číslo 725 852 859 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Yoviho, transparentní účet 2401354319 / 2010 :