Mini kokřík Štěpánek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Štěpánek je roztomilý, jemný, nenáročný psí dědulka vhodný pouze dovnitř, i ke starším lidem, rozumným dětem, psům, fenám, kočkám a dalším zvířatům.

Jsem Štěpánek, 10 let, mini kokřík, 8 kg. Můj život se dosud nesl ve znamení nejistoty. Panička mě vždy někde „zapomněla“, já věrně čekal a čekal … Až přišli cizí lidé a odvezli mě do útulku, odkud si mě panička po nějaké době vyzvedla. Takto to bylo pravidelně. Naposledy panička nepřišla, prý o mě již nemá zájem. Tak jsem se dostal do dočasné péče, kde čekám na to, co jsem nikdy nezažil. Na pohodový, krásný domov, na pánečky, kterým budu skvělým parťákem a kteří mě již nikdy nikde neodloží.

Jsem úžasný pejsek, užívám si každého okamžiku se svými lidmi, směji se od ucha k uchu, tak rád usínám v náručí, v posteli, tak toužím cítit Vaše teplo. Doma se chovám hezky, neničím, hygienu dodržuji. Dobroty si beru jemně. Při manipulaci nevrčím, nekoušu. Na vodítku umím, procházky mám rád, ale pokud budu bydlet v domku, pravidelné nevyžaduji.

Psy a feny snesu, nyní mám čtyři dočasné kamarády a kamarádky, to samé ostatní zvířata, i kočky.

Domov hledám v bytě nebo v domku s přístupem dovnitř, jako mazlík (ne bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).

Jsem čipovaný, očkovaný, odčervený, odblešený krevní testy v pořádku. Mám šelest na srdíčku, musím brát pravidelně léky (70 Kč na 60 dní). Hůře vidím (šedý zákal). Sice tyto handicapy neřeším, funguji úplně normálně, ale prý mi ubírají šanci na domov. Doufám, že tomu tak není, moc doufám, že se dočkám :-(

Podepisuje se smlouva a hradí pokrytí části veterinárních nákladů. Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.