Vivien - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tibet z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

 

Ahoj, jsem Vivien Narodila jsem se na Ukrajině. Našli mě tam na ulici. Moc si toho nepamatuji. Pamatuji se jen na to, že jsem měla úraz a přišla jsem o jednu nohu.

Myslela jsem, že život pro mě končí

Pak se na mě ale usmálo štěstí. Dostala jsem se do Čech, ujali se mě v útulku Tibet. Lásky tady mám moře... to jo, ale já bych si moc přála svou rodinu. Někoho s kým se mohla pořád mazlit a kterou bych měla jenom pro sebe.

Miluju procházky a jsem pořád dobře naložená pohodářka

Tak volám a hledám někoho, kdo mi ukáže že život je krásný a nevadí mu, že mám hendicap, který mi nijak nepřekáží prožít život naplno Já vím, internet je plný krásných a zdravých psů, ale já budu čekat, že pro mě si přijede někdo s obrovským srdcem

!!!Sdílejte prosím můj příběh, ať brzy najdu svůj domov Děkuji !!!

 

Vivien byla nalezená na ulici na Ukrajině. Její historie není známá, ale má amputovanou přední nožku kousek pod loktem. Není to klasická amputace a není nijak krásná, tedy se domníváme, že byla způsobená nějakým úrazem. Nedělá ji ale žádné zdravotní komplikace ani problém při chůzi a tak ji jen kvůli estetickým důvodům nebudeme trápit operací. Je velice milá, ráda se mazlí a i chodí na procházky. Nejraději by byla na klíně a celý den se nechala hladit. Svého pánečka si umí i ohlídat, pokud se mu děje něco špatného. Rehabilitujeme ji fyzioterapií a dornovou metodou.

 

Kastrovaná, čipovaná, očkované. Má okolo 20kg

 

Odkaz na video s Vivienkou:

  Vivi a nejkrásnější pacička