Ashley - Never Let You Go - Brno - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava
Akutní
adopce

Podrobný popis

Pozitivní, šibalská a věčně usměvavá princezna a parťák do nepohody, 8 kilo a 19 měsíců nekonečné lásky.

Ashley je akční, veselá a milující fenečka, pro kterou je její člověk vším na světě. Mezi ostatními pejsky použije veškeré triky, které zná, aby právě ona byla tou první, koho pohladíte. Teprve v blízkosti svého člověka se zklidní, stane se z ní mírný a trpělivý mazlík, při hlazení slastně přivírá oči a užívá si chvilky splynutí Vašich duší. Nikdo Vás nebude vítat radostněji, než právě Ashley, tím si buďte jisti.

S ostatními pejsky vychází bez problémů, celý den s nimi běhá v zahradě, přetahuje se o klacíky nebo klidně odpočívá po náročném dnu, obklopená svými kamarády. Pokud by ale měla vybírat, naprosto vždycky u ní vyhraje člověk. V tomto směru je její láska nezná hranic.

Když se k nám Ashley dostala, používala jen 2 nožičky, následovalo období operací a následných rehabilitací, až do dneška, kdy Ashley běhá rychlostí blesku, sice jen po třech, čtvrtou nožičku využívá spíše jen jako oporu, ale zato bez bolestí a moc si to užívá. Ashley miluje spaní v pelíšku v blízkosti svých milovaných, ráda by našla svůj domov v rodinném domečku s přístupem dovnitř. Hodně aktivním lidem by asi nestačila, ráda by ale poznala, jaké to je chodit na procházky a poznávat krásy přírody společně se svou novou rodinou.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra.

Ashley půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč.

V případě zájmu o Ashley volejte na telefonní číslo 725 852 859 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz.

Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Ashley, transparentní účet 2401354319 / 2010 :)