DĚDEČEK - VIRTUÁLNÍ ADOPCE - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 17 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Láska ke zvířatům o.s.

Podrobný popis

VIRTUÁLNÍ ADOPCE 

Dědeček ( " Artuš " ) je starý kříženec německého ovčáka, kterého jsme převzali po dohodě s městem Krnov z útulku Slezské Pavlovice, kde byl několik let. Útulek ho nijak neprezentoval takže neměl sebemenší šanci najít nový domov. Byl umístěn ve venkovní kotci s boudou bez možnosti většího pohybu, proto po příjezdu skoro nechodil, jak měl atrofované svaly. 

Na jaře 2014 přijel Dědeček spolu s dalšími pejsky, kteří byli v útulku nejdéle. Dědečka převzala do doživotní péče Olga Bruncková, u které má dostatečnou možnost pohybu na zahradě a psí kamarády. Značně omládl a ač špatně chodí, skoro nevidí a neslyší, důchod si opravdu užívá. Má možnost přístupu do domu i na zahradu a chodí na krátké procházky.

Dědeček dostává kvalitní bezobilní krmivo pro seniory, lososový olej a užívá každý měsíc Trocoxil ( na ortopedické problémy - proti zánětu a bolesti ) a léky na srdce.

Dědečka jsme se rozhodli již do adopce nenabízet, ale dopřejeme mu klidný důchod v dočasné péči za plné úhrady nákladů s ním spojených. 
Pokud byste mu chtěli na péči přispět, budeme moc vděčni, zde je číslo účtu : 2200427286/2010 Poznámka : DAR Dědeček 

Dědeček je kompletně očkovaný, odčervený, odblešený, má uděláno vyšetření krve, moči a SONO prostaty. Kastrovaný není. Je vhodný k virtuální adopci.

Více informací na stana@laskakezviratum.cz nebo tel 604 343 013