Nenáročný Tomík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Zlatý retrívr
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jmenuji se Tomík. Mám 9 let, 9 kg. Nikdy jsem neměl na růžích ustláno, nikdy jsem nepoznal to krásné DOMA. Pro první pány jsem byl spíš přítěž, poté jsem byl rok a půl v útulku. Nyní čekám v dočasné péči, plnými doušky si užívám, ale stále mi něco chybí… Cítit to krásné trvalé, cítit, že o to nikdy nepřijdu. Prosím, nenechte mě čekat dlouho.
 
Po osmělení se jsem vítací, mazlivý vrtiocásek. Položím Vám hlavičku do klína a prosím o hlazení. Jsem nenáročný, jemný, věrný. Doma se chovám hezky, jsem velmi klidný, neničím, neštěkám, hygienické návyky jsem si již osvojil. Respektuji, kam smím a kam ne, celkově rozumím, co se po mně chce, jsem chytrý a vnímavý. Dobroty si beru s největší jemností. Můžete se mnou jakkoli manipulovat. I na paní doktorku jsem byl hodný, ani jsem nepípl. V autě o mně nevíte. Na vodítku chodím krásně, mám rád kratší procházky v klidnějším prostředí.
 
Mohu k fenkám a větším pejskům. Na kočičku bych si zvykl. Domov hledám v bytě nebo v domku s přístupem dovnitř. Jsem čipovaný, odčervený, odblešený, čeká mě ještě jedno přeočkování. Mám šelest na srdíčku. Já o ní sice nevím, ale je nutné brát doživotně léky (na měsíc stojí cca 20 Kč). Hůře mi fungují slzní kanálky, což je neměnné, pouze je třeba mi dvakrát denně utírat pod očima, s čímž také nemám problém, dokonce je mi otírání příjemné :-)
 
Podepisuje se smlouva a hradí pokrytí části veterinárních nákladů. Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.

 

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.