Čenda - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Kdyby z nebe padali andělé, Čenda by byl ten, kterého by vám sneslo přímo nebe. Vaše srdce by zněžnělo a rodinná náruč by čekala jen a jen na něj. Přidělejte mu malá hnědá křidýlka a bude z něj dokonalý hnědý anděl - anděl lásky, anděl něhy, anděl věrného přítele, co vás bude vždy milovat, zbožňovat a uctívat.

Toto dokonalé stvoření je mazlivé, přítulné, líbací a ocáskoidní povahy. Když vidí vodítko, začne vesele hopsat a štěkat, má tak nádherný hlas, že ho chcete slyšet znovu a znovu. Je aktivní a rád běhá. Na druhou stránku však Čenda umí odpočívat a nejde o šílence, co vás nenechá vydechnout. Hledáme pro něj rodinu, která je zvyklá rozdávat moře lásky. Klidně se hodí k větším dětem, které ho budou něžně hladit a lítat s ním po loukách.
Má hygienické návyky a venčí se venku. Rádi bychom, aby se našla rodina, která bude mít pro něj zázemí uvnitř domečku nebo v bytě. Umí několik cirkusáckých kousků: hlídá tašku, nese věnec buřtů, noviny, ... umí základní povely poslušnosti. Jeho srst se musí pravidelně udržovat. Je trochu obézní. Fenky má rád, pejsky si vybírá, ale spíš si jich nevšímá. Jeho panička mu umírá v nemocnici a nejhorší je, že to Čenda ví. Moc tu pláče, moc. 

V útulku od dubna 2018.
S adopčním poplatkem 700,- (Naočkován kombinovanou vakcínou, odčerven, ošetřen přípravkem Advantix).
 
Máte o Čendu zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabriela Jägerová Gabrielka333@seznam.cz