-BABY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Asi jsem se už nehodila lidem, když zjistili, že v sobě nosím několik miminek, poslali mě do světa. Na poslední chvíli mě našly hodné tety a ty mě dovezly do Dočasek, kde jsem za pár dní porodila 4 zdravá štěňátka. Moje děti jsou již doma a teď na svůj vysněný a nejkrásnější domov čekám já. Jsem mladá holčička, mám max 2 roky a vážím 5 kilo. Jsem maličká kříženka čivavy a možná Jack russel teriera, jsem strašně hodná a vděčná slečna, mazlíček na klín, co miluje svou rodinku. Doma jsem anděl, miluju procházky, respektuju svůj pelíšek, ale postýlkou nepohrdnu. Vydržím sama doma, ale raději mám vaši společnost, nic neničím a páníčky se snažím poslouchat. Venku trochu nadávám cizím pejskům, někdy si i trochu dovoluju, bude to nejspíš mojí terierskou polovičkou. Mazlení zbožňuju, jsem zvyklá na kočičky, ale umím je i prohnat, stejně jako venku na volno, když zavětřím něco neodolatelného. Chybí - li vám aktivní, pohodová a dokonalá holka do náruče, jsem tady a čekám na tu nej rodinu pod sluncem. Vaše Baby"

Baby je mladá malinká kříženka čivavy, která se k nám dostala vysoce březí, porodila a odchovala 4 štěnata. Je to naprosto božská holčička, mazlivá a hodná. Doma se chová vzorně, je poslušná a přátelská k lidem, miláček rodiny s velkým srdcem a čistou duší. S pejsky vychází, ale umí být i žárlivá, v dočasce s fenkami vychází skvěle, snese i kočky. Na cizí psy venku poštěkává, je čistotná, doma vydrží.
Pro Baby hledáme ideální stabilní rodinu, která ji bude milovat a věnovat se jí, je skvělá zažijete s ní spoustu radosti a lásky. Její páníčci by měli být přiměřeně aktivní, děti spíše větší, rozumné a hodné, nehodí se ke starým lidem. Baby je úžasná fenka, je vhodná do domku se zahradou nebo i bytu s dostatkem vyžítí a pozornosti.
Baby je odčervená, čipovaná a kastrovaná, čeká jí vakcinace. Dočasky De De z.s. okolí Prahy, Oleško. Návštěva možná po dohodě s Klára Kabeláčová na tel : 723 029 785, nebo pište na mail : dipu@seznam.cz, 602 259 705. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.