ROXY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: přijata od majitele
Region: Ústecký
Datum nálezu: 15.03.2018
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 044

Podrobný popis

Roxy je krásná asi 5letá krásná fenka, kříženka německého ovčáka a plemene typu bull. Z obou plemen má to nejlepší - je velice chytrá, snaživá, pracovitá a zvědavá. Ovládá základní poslušnost a baví ji trénovat a učit se novým věcem, je lehce cvičitelná a vhodná pro práci. Miluje aportování, hračky, ráda plave. Doma je čistotná, zvyklá žít v bytě a počkat na svého majitele, nic neničí. Je velmi chytrá, kontaktní a komunikativní, když se unaví, ráda se přijde pomazlit a přitulit se. Pejsky na kamarádění si vybírá, zpočátku doporučujeme mít s cizími psy s košíkem, na který je venku zvyklá.

Roxy má za sebou několik nevydařených adopcí, kde si majitelé nedovedli poradit s majetnickým chováním, které se po čase projevilo. Někdy si vrčením začne hlídat paničku, jindy místo kde zrovna leží nebo auto... rozhodně není agresivní, jen je potřeba na těchto projevech pracovat - trenéra novým majitelům rádi doporučíme! Roxy je chytrá, pracovitá fenka, která se moc chce zavděčit a zaslouží si majitele, který si dovede s její výchovou poradit a ocenit její skvělý charakter.

Do adopce odejde očkovaná, čipovaná, odčervená odblešení, kastrovaná, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Kontakt 736 769 601