Bobeš - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

Aktualizace únor 2019: Přesto v jakém stavu přišel Bobeš do útulku, dnes by to na něm nikdo nepoznal. Poznal, že lidé nejsou jen zlí a postupem času se velmi zlepšoval. Dnes je z něho absolutně normální, přátelský, hravý a vyrovnaný pes. Nejeví již žádné známky bázlivosti a chová s eke všem lidem velmi přátelsky. Přesto ho raději nedoporučujeme k úplně malým dětem. Pro větší děti nebo dospělé lidi bude skvělým kamarádem. Bude spokojený v bytě i v domku se zahradou s trvalým přístupem dovnitř domu. S některým pejskem se snese s některým ne, proto ho raději doporučujeme jako jediného psího kluka v rodině. S fenkou se snese bez problémů. Doufáme, že již brzy najde Bobeš milující domov. V útulku je již několik měsíců a je zde zvyklý, přesto si zaslouží konečně poznat co je to mít opravdový milující domov.
Takhle psychicky zlomený pes jako byl Bobeš se na útulek již dlouho nedostal. Zřejmě za svůj krátký něco přes rok trvající život zřejmě zažil jen samé zlé věci. Je to velmi bázlivý pes, který ovšem byl agresivní pouze ze strachu. První dny trávil zalezlý v boudě, ale jakmile jsme se pokusili o jakýkoliv kontakt začal velmi žalostně naříkat a kousat do všeho co bylo v jeho okolí. Nyní začíná opět velmi pomalu věřit lidem a na své ošetřovatelky si zvyká. Již se nechá pohladit, připnout na vodítko a dokonce se nechal již obléct svetřík, což je velikánský posun dopředu. Jistě s ním bude ještě moc práci, ale pod zkušeným a vlídným vedením z něho jistě jednou bude normální pes.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960