Nenáročná Hope - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Již jsem neměla být na tomto světě, stala jsem se nechtěnou, hrozila mi poslední injekce… Naštěstí se našli lidé, kteří mi poskytli dočasný azyl. I přesto, jaká zrůdnost měla být vykonána, jsem prvních pár dní smutnila, seděla u dveří nebo branky, plakala a hledala své pány. Prosím, nenechte mě čekat dlouho, dejte mi domov, již natrvalo.

Jmenuji se Hope. Jsem fenka jezevčíka, 9 let, 10 kg. Jsem bezproblémová, moc hodná, vitální. Doma se chovám krásně, neničím, hygienu mám 100%. Vím, co je jít na místo, na zahrádce chodím i na přivolání. Jsem dobrý hlídač. Miluji procházky, na vodítku umím. Snesu jakoukoli manipulaci – koupání, utírání tlapek, nošení, atd. I na pana doktora jsem byla hodná J Dobroty si beru jemně.

Se psy a fenami jsem bezkonfliktní, do mé dočasné smečky jsem se krásně začlenila, s kamarády se i tulím na pelíšku. Zvykla bych si i na jiná zvířata.

Domov hledám v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod.). Mohu i ke starším lidem, dětem.

Jsem kastrovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, očkování mě ještě čeká. Podepisuje se smlouva a hradí pokrytí části veterinárních nákladů.

Domů mohu i s kamarádem Boříkem, který má inzerci zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=46065

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.