Veselý mazlík Bořík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

HLEDÁ SE ANDĚL! Anděl, který jedná srdcem, ne očima… Anděl, který bude nadále ukazovat, že ruka hladí… Anděl, kterému nevadí, že pejsek trošku hůře vidí… Budete to právě Vy? Moc prosíme, dopřejte Boříkovi alespoň krásné stáří. Tak moc si to zaslouží, je hodný, snášenlivý, submisivní, uvnitř se chová ukázkově…

Jmenuji se Bořík. Mám 12 kg, 10 let, ale jsem stále vitální. Snesu psy a feny všech velikostí. Kočky mě nezajímají, to samé ostatní zvířata. Jsem nekonfliktní, submisivní, nenáročný. Doma nic neničím, neštěkám, hygienu mám 100%, ani neznačkuji. Na vodítku umím, procházek si užívám. Dlouhé nevyžaduji, ale i ty zvládnu. V autě jsem klidný. Nechám se sebou manipulovat. Dočasná panička mi utírá tlapičky, koupe mě, i mě sama stříhala. Jsem tak moc trpělivý, tak si užívám každého okamžiku se svými lidmi.

Nejsem pejsek z množírny, ale o krásném psím životě se mi mohlo jen zdát. I přesto jsem na lidi nezanevřel. Zprvu se sice před rukou krčím, ale nevrčím, nekoušu, spíš beru ošklivé věci jako „normální“ :-( Když zjistím, že mi nic nehrozí, zabořím Vám do rukou hlavičku nebo se přitulím a tetelím se blahem. Toužím po lásce, za kterou jsem tolik vděčný! Dočasné pánečky po týdnu již vítám, skáču a běhám s tlamkou od ucha k uchu. Už se nebojím, chodím na přivolání. V čekárně u pana doktora jsem chodil i k cizím lidem, dával jim hlavičku do dlaní a prosil o mazlení. Byl jsem i v centru města, ruchu si vůbec nevšímám. Udělal jsem obrovské pokroky, je ze mě skvělý a nenáročný pejsek!

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, do bytu nebo domku, ale jen dovnitř (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).

Trošku hůře vidím, nemám šest zoubků, ale to mi v ničem nevadí. Rád jím, zvládnu i granule, sušené maso, piškotky, apod. Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, zoubky vyčištěné. Slyším dobře, nožky mi slouží, srdíčko mám v pořádku.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).

Podepisuje se smlouva a hradí pokrytí části veterinárních nákladů. Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.