Kokoška-k adopci - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bona na Kozlech u Č.Lípy
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Věk: cca 10 let
Výška v kohoutku: 36 cm
Lehounký, křehoučký, opuštěný....
Náš zvědavý a roztomilý Kokoška byl u nás pouze na hlídání ještě s kříženkou Helenkou a bohužel jejich majitelka o ně ztratila zájem a již si je nevyzvedla. Proto hledáme nový domov pro tohoto kouzelného pejska, do kterého se nejde nezamilovat.
Kokoška je správný pejsek, je veselý, zvědavý, u všeho chce být, vše musí zkontrolovat, zároveň je mazlivý a přátelský ke všem zvířatům. Je zvyklý na pejsky, kočky i hospodářská zvířata. Kokoška bude skvělým pejskem ke starším lidem, je zvládnutelný každým, je lehoučký a křehký, ale zároveň je s ním spousta srandy. Venčení bez vodítka nebude problém, jakmile si zvykne, ke komu patří a kde bydlí.
U nás v útulku má Kokoška pouze jediný problém, a to že často značkuje i ve vnitřních prostorech. Proto jsme ho vyšetřili, ale vše je v pořádku. Značkování bude pravděpodobně způsobeno velkým množstvím pachů u nás v útulku a my tak doufáme, že v novém domově se tento problém jistě zlepší. Určitě se to ale musí se začátku ohlídat a nový majitel by měl raději počítat, že jakmile bude Kokoška v novém prostředí, zvedne nožičku a něco si označí. Jinak může být pejskem bytovým a pejskem k baráčku s přístupem dovnitř. Pejskem vhodným k dětem i starším lidem. Je ve skvělé formě a určitě může někomu dělat ještě pár let radost. Osobní návštěva a uvidíte, že se zamilujete.
Kokoška půjde do nového domova plně vakcinovaný a čipovaný za adopční poplatek 500,- Kč.
Kontakt: Útulek Bona
Kozly 35 (u České Lípy)
Zájemci, volejte přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy.
Protože nám na našich svěřencích záleží, vyžadujeme čas od času zasílání zpráv a fotek z nového domova na tyto stránky nebo na email kocky.bona@seznam.cz. Pokud nebude zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám má provozovatel útulku právo zvíře odebrat. Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení.