Kastrovaný Rosťa - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Pánečci si mě adoptovali jako mladého. Bohužel jsem oba přežil. Rodina mě nechtěla, tak jsem se dostal do útulku, jako kus nepotřebného hadru. Byl jsem nešťastný, tolik jsem plakal, již jsem to chtěl vzdát. Pak jsem se ocitl v dočasné péči. První dny jsem na tom byl psychicky špatně, ale začal jsem chápat, že jsem dostal novou šanci, že může být na tom světě ještě krásně. Pojďme to sdílet spolu, prosím, dejte mi domov.

Jsem Rosťa, kokršpaněl. Mám 9 kg, potřebuji trošku přibrat. Je mi 10 let, ale srdíčko mám v pořádku, krevní testy na jedničku. Vitalita mi nechybí, užívám si procházek, na vodítku umím. Jsem moc hodný, mazlivý, svým pánům oddaný. Celkově jsem nenáročný, stačí mi pomazlení a přítomnost pánečků, kdy si spokojeně pochrupkávám, a občasná procházka.

Snesu psy i feny všech velikostí (v dočasné péči jsem se čtyřmi psy/fenami). Běhající kočky proháním, ale doma bych si na kočičího kamaráda zvykl. Manipulaci snesu bez problémů – koupání, utírání tlapek, nošení, atd. Krmit mě může i dítě. Hygienu dodržuji. Doma nic neničím. Umím si sednout, jít na místo.

Mohu i k rozumným dětem, starším lidem, jen dovnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.). Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, očkovaný, zoubky mám vyčištěné.

Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části veterinárních nákladů. Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).