JESSINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Vymrzlý kotec útulku jsem snášela jen velmi špatně, pro takovou malou holku, tohle není. Odjela jsem s tetou do teplého bytečku a hned jsem pookřála a rychle si zvykla na všechno nové a hlavně už jen dobré. Jsem kříženka JRT, jsou mi 4 roky a vážím 7 kg. Nejdřív jsem se bála, nic jsem neznala, ale ted je ze mě pohodová holčička, co miluje lidskou společnost a mazlení. Jsem aktivní holčička, přátelská, ale k cizím trochu zdrženlivá zpočátku. Hledám ráj na zemi po boku laskavých lidiček, kteří se mnou stráví celý život. Můžete mě navštívit v Praze a na ty pravé páníčky se už moc těším, Vaše Jessinka"

Jessinka je hodná, poslušná, trochu bojácná holčička. Po bližším seznámení klidná a k majiteli důvěřivá. Ovládá perfektně základní povely (jdeme, stůj, čekej), na vodítku netahá, ale nelze jí pustit navolno, občas běhá za auty se štěkotem (asi ji někdo vyhodil z auta) a je třeba, aby si v novém prostředí zvykla. K ostatním psům ve smečce by se ráda prosazovala, je důležité, aby se jí ukázala pravidla, pak je bez problémů. K psům na ulici většinou nedůvěřivá, štěká. Miluje však "rasslíky" a chrtíky, se kterými se kamarádí. Nedoporučuji příliš do paneláku, štěká na výtah, i když se postupně zmírňuje.
Pro Jessinku hledáme hodné a laskavé majitele, páníčky kteří tíhnou k "rasslíkům" nebo jim podobným. Ideální by pro ni bylo prostředí, kde bude mít častou pozornost a přítomnost páníčka, může být i jedináček, k malým divokým dětem spíše ne. Doma je čistotná, vzorná, veselá a mazlivá.
Dočasky De De z.s. Praha, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Jessie je čipovaná, odčervená, kastrovaná, vyčištěné zoubky, očkovaná. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči Jiřina Halíková. nebo pište informace o vás na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602 259 705