Hodný Tim - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Krásný, malý, moc hodný, i přesto vyhozený :-( … to je Tim, skvělý parťák i do bytu, vhodný i ke starším lidem, dětem, ostatním zvířatům.

Jsem Tim, 8,5 kg, 9 let, ale jsem vitální, žádný stařík. Mám krásnou, jemnou srst, nejspíš je ve mně pudl a pšeničný teriér. Doma se chovám na jedničku – neničím, přehnaně neštěkám, hygienu mám 100%. Na své lidi se fixuji, jsem moc vděčný, mazlivý, poslušný. Snesu psy i feny všech velikostí, s některými si chci i hrát. Na kočičího kamaráda bych si také zvykl. U krmení jsem jemný, můžete mi sahat i do misky. I při manipulaci není problém. V autě ani nedutám a klidně pozoruji dění venku. Mám rád procházky, na vodítku umím. Zprvu radostí táhnu, ale po chvíli se uklidním, nechám se usměrnit.

A tak se ptám, kde se stala chyba? Proč jsem se ocitl ze dne na den na ulici, poté v útulku? Nyní čekám v dočasné péči a doufám, že najdu svou milovanou rodinku, která mě již nikdy nezradí. Takovou zimu a smutek už nechci nikdy zažít :-(

Domov hledám pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, zoubky vyčištěné. Mám slabý šelest na srdíčku, o kterém já sice nevím, ale paní doktorka říkala, že bych měl brát doživotně léky. Nelekejte se, nejsou drahé, na 40 dní stojí 20 Kč.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části vet. nákladů.