Rony - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

Rony je hodný, mazlivý a hravý rošťák. Vždy, když se otočíte, je tam prostě Rony ;-). Strašně rád vyhledává lidský kontakt, žďuchá do Vás, skáče na Vás :-), jemně bere Vaše ruce do zubů a hned je zase na zádech a chce drbat a drbat :-). Rony je mladý, veselý pes, který si chce strašně moc užívat života. Potřebuje pohyb a velmi pevnou ruku, ale stačí jen zvednout hlas a poslechne. Rony zatím moc nezná povely a tak neví, co se od něj vlastně chce, ale když pochopí, reaguje hned. Se správnou výchovou Vám Rony udělá, co Vám na očích uvidí :-). Musíte si také aspoň zpočátku dávat pozor na své jídlo. To, které je bez dozoru, záhadně mizí :-). Zpočátku je taky tak trochu kníkna, ale až si v novém domově zvykne a zjistí, že Ti co odchází se zase vrací, nechá toho.

Donedávna žil v doměčku v CHKO, takže se městské civilizace trochu bojí. Žil zde společně se starší fenečkou, která po návratu majitelky z nemocnice bude z dočasné péče navrácena.

Energický Rony již pro majitelku bohužel není po těžké nemoci zvládnutelný a nelze mu dopřát tolik lítání a vyžití, které potřebuje.

Je řádně očkován a načipován i kastrován. Nachází se v dočasné péči v Neratovicích. Ronyho doporučujeme do rodiny s dětmi nad 12 let, je to divoké šídlo a pouze jako jedináčka, pejsky má rád, ale pouze mimo domov, ve společné smečce se snaží řídit a šéfovat. Je velmi temperamentní, chceme pro něj domek se zahrádkou s přístupem dovnitř. Pro více informací volejte tetu Moniku 731 478 867 

Za dočasnou péči obou pejsků děkujeme paní Hroníkové a její rodině z psího a kočičího hotelu Mikeš v Neratovicích.