JULINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Vzdala se mě rodina, určitě to nečtete poprvé. Nejdřív jsem s nimi mohla bydlet, pak už zase ne. Nechápu, co se stalo, ale nic jsem neprovedla,na všechny jsem hodná a zlatá. Chvilku jsem byla u někoho, kdo mě zase pro jistotu zavřel do sklepa, ale teď jsem v bezpečí dočasné péče a hledám trvalý a definitivní domov nastálo. Je mi 9 let, jsem už velká holka. Všechno zvládám na jedničku, jsem vychovaná a poslušná, umím se chovat a doma i venku jsem vzorná. I když nejsem úplně nejmladší, jsem hravá a aktivní, miluju procházky a hlavně lidičky, s těma hodnýma je mi nejlíp na světě. Jsem zvyklá bydlet doma s páníčky, bouda ani kotec pro mě není, doma nezlobím a nevadí mi rozumné a hodné děti ani pejsci. Chybí - li Vám vděčné stvoření jako jsem já, přijeďte za mnou na návštěvu, Vaše Juli "

Julinku k nám dali majitelé, kteří ji údajně již nemohli mít doma a osoba, které ji svěřily, ji zavírala ve sklepě. Juli je skvělý a dokonalý pes, větší velikosti , typu labrador, je vychovaná, bezproblémová. Miluje mazlení a válení na gauči, drbání, užívá si venčení i hry na zahradě. Ač je již 9ti letá, má pořád jiskru v oku a chuť do aktivního života. S většinou pejsků se snese bez problémů, je kamarádská, ideálně vyzkoušet. Julinka má velké srdce plné lásky, má labradoří povahu, vyhovovalo by ji bydlení s moc fajn rodinkou v domě se zahradou nebo i bytě, s mladšími i staršími páníčky, kteří jsou laskaví a vlídní. Julinka zvládne i přiměřené sportování, je moc šikovná a chytrá. Přejeme si pro ni ráj na zemi, zaslouží si milující a pohodové majitele.
Juli je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Navštívit ji můžete v Praze po dohodě na tel : 602 259 705 nebo pište informace o vás na mail : dipu@seznam.cz. Dočasky De De z.s Praha.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.