Kastrovaný Nagy - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Přišel jsem o lásku, střechu nad hlavou. Hledal jsem paničku, plakal, chtěl jsem to vzdát. Zbytek rodiny vyhrožoval utracením. Myslel jsem, že pro mě bude vysvobozením. Ale naštěstí jsem se dostal do dočasné péče, kde jsem za nějakou dobu zjistil, že život nekončí, dostal jsem naději, že ještě to krásné mohu zažít… Prosím, nenechte mě čekat dlouho.

Jsem Nagy, bišonek. Mám 7 kg, 10 let, což u bišonků není žádný věk. I paní doktorka říkala, že srdíčko mám jako zvon, zoubky pěkné, celkově, že jsem v dobré kondici.

Jsem hodný a naprosto nenáročný. Doma se chovám hezky, hygienu dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Na vodítku umím, rád chodím na procházky, ale stačí mi i venčení na zahrádce. V autě jezdím hezky. Mohu ke kočkám, psům a fenám (nyní mám několik dočasných psích kamarádů). Občas si s nimi chci hrát, ale celkově mám rád svůj klídek, takže když mě moc obtěžují, dám jim najevo brumláním.

Domov hledám pouze uvnitř, u pánečků, kteří budou trpělivější – chvíli mi trvá, než si zvyknu na nové prostředí. Jsem vhodný i ke starším lidem, k dětem pouze starším.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, zoubky mám vyčištěné (i když nebylo téměř co čistit :) ). Musel jsem být ostříhán „na ježka“, ale srst mi zase doroste. Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části vet. nákladů.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).

Domů mohu i s kamarádem Oldou, inzerce zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=44987