LARA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

LARA, ev. č. 275/17 našla nový domov

Plemeno: kříženec
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): *2017 
Místo nálezu: Mělník - Řípská ulice
Datum nálezu: 29.12.2017
Velikost: střední
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 1 200 Kč 

Nalezena byla nalezena v zoufalém stavu na Mělníku v Řípské ulici u Junkru. Byla apatická, zvracela a měla neuvěřitelně opuchlou přední část těla, (hlavu a přední nožky). Nálezci ji odvezli ronvou na veterinární kliniku, kde si pár dní pobyla a kde kvůli vážnému zdravotnímu stavu musela podstoupit i krevní transfúzi  V současné době se již zotavuje na útulku, jelikož byla hodně pohublá, musí trochu nabrat. Jakmile to její zdravotní stav dovolí podstoupí očkování a bude nabídnuta k adopci.

Lara je asi čtyřměšíční štěně, hravé a mazlivé. Je to rozkošná psí slečinka, která každého dostane svým úžasným kukučem. Jako každé štěndo je velice tvárná. Pro Laru hledá páníčka, který jí nabídne pelíšek v bytě či RD s volným přístupem a spaním uvnitř. Lara půjde do adopce očkovaná, odčervená a označená čipem. Podmínkou adopce je vyplnění dotazníku, podpis adopční smlouvy, úhrada adopčního příspěvku a kastrace po prvním odhárání. 

Fotogalerie: https://www.msoz.cz/inpage/lara/

 DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: DOTAZNÍK a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI

KONTAKT: 602 144 145