Rozinka, Jezinka a Jasmínka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

ROZINKA, JEZINKA A JASMÍNKA našly nový domov

Plemeno: kříženec
Pohlaví: feny
Rok narození (cca): *2017
Místo nálezu: Přívory 
Datum nálezu: 12/2017
Velikost: menší
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 1200 Kč 

Tyto tři cca čtyři měsíce staré štěněcí holčičky byly nalezeny po Vánocích v Přívorech mezi silnicí a potokem. Jsou to moc roztomilé holky, které jsou však z každé nové věci a situace náležitě vykulené. :) Jedná se pravděpodobně o kříženky jezevčíka, takže v dospělosti budou spíše meneší až střední velikosti. Hledáme pro ně páníčky, kteří se jim budou dostatečně věnovat a naučí je všemu, co mají správné psí holky umět a nabídnou jim teplý pelíšek v bytě nebo baráčku s volným přístupem do domu. :) Určitě to nejsou pejsci k boudě, chceme, aby se stali členy rodiny, nikoli jako doplněk někam na zahradu!

Mají za sebou první očkování, jsou odčervené a čipované. Budoucí pěstoun musí ve stanovené době zajistit přeočkování. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy, úhrada adopčního příspěvku ve výši 1200 Kč a souhlas s kastrací v dospělosti.

Fotogalerie: https://www.msoz.cz/inpage/rozinka-jezinka-a-jasminka/


DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: DOTAZNÍK a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI

KONTAKT: 602 144 145