Kastrovaná Viktorka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Nevím, co se stalo s mými pány, ale ze dne na den byli pryč a já na ulici. Tak jsem se dostala do útulku, kde jsem čekala dlouho, a již přestávala doufat L Jaká byla moje radost, když jsem odjela do dočasné péče. Nejšťastnější ale budu, až najdu svou rodinku, natrvalo.

Jsem Viktorka, x husky, 15 kg, mohla bych trošku přibrat. Je mi 9 let, ale jsem velmi vitální a aktivní. Jsem hodná, takový ten vítací pejsek, co Vás opusinkuje. Doma se chovám hezky, neničím, neštěkám, hygienu mám 100%. Mí dočasní páni si myslí, že jsem někdy dříve prošla základním výcvikem. Umím si sednout, lehnout, dát pac, jít na místo. Pomalu si vzpomínám, co je to jít na vodítku u nohy, při zastavení si sednout, přijít na přivolání, … Pokud se mnou budete ve výcviku pokračovat, bude mě to moc bavit, to samé jakékoli další aktivity. Ale hlavně Vás prosím, dejte mi domov…

Můžete se mnou jakkoli manipulovat. Nevrčím, natož abych kousla, a rychle chápu. I na pana doktora jsem byla hodná J Psy a feny snesu, nyní mám čtyři dočasné kamarády (malého psa a fenu, většího psa a fenu). Kočky proháním. Mohu i k dětem.

Nejsem vhodná pro pobyt venku (kotec, bouda, celé dny sama na zahradě), domov hledám jen uvnitř!

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, s vyčištěnými zoubky. Volejte mým dočasným pánům na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části veterinárních nákladů.

Domů mohu i s kamarádem Lojzíkem, inzerát zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=44301