Frodo k adopci - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Horní Počáply okr. Mělník
Region: Středočeský
Akt. umístění: Pro psi (v)oci z.s.

Podrobný popis

Frodo je cca 6-ti letý kříženec retrívra, který byl odebrán majitelům spolu s 60-ti členou smečkou jeho chlupatých parťáků. Je to pejsek, který je zvídavý, ale terpve si buduje vztah a důvěru k člověku. Je vhodný do aktivní rodiny i s dětmi, ale již tak starými aby pochopily jak se chovat k plachému pejskovi.      

Doma si člověka hlídá, už rozumí co je to na místo a tento povel respektuje. Hygienické návyky má. Nový páníčci se musejí připravit na to, že je třeba jej postupně naučit samostatnosti, protože má strach a paniku zůstat doma sám. Má také sklon když vidí otevřené dveře, nebo vrátka ihned utéct. Nejde o to, že by se mu na tom místě nelíbilo, ale je to naučený zlozvyk, automatická reakce, která potřebuje čas. Nicméně si na to noví páníčci musejí dávat obzvláště pozor. Byl by vděčný za psího parťáka, ale bude vhodný i k jiným zvířatům, je prostě přátelský týpek:-). Venku je nadšený z každé procházky a velmi aktivní. Bude rád za aktivní páníčky, kteří jej sebou budou brát na výlety, tůry, chodit běhat apod.
Půjde do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný s Europasem a kastrovaný. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.900,-. Kontakt pro zájemce: Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: https://www.facebook.com/pg/propsivoci/photos/?tab=album&album_id=2009130222633481 Frodo je k vidění v Horních Počaplech u Mělníka-).