Bruno - 3,5 roku - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pro psi (v)oci z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Bruník je 3,5 roku starý kříženec RR. Je to obrovský a láskyplný mazel, který miluje děti, jakoukoli aktivitu a hlavně lidskou společnost. .Je milovníkem malých, rychlých pejsků, ale nepohrdne ani větším parťákem, nebo parťačkou. . Bruník je nyní v dočasné péči s malou fenkou yorka a také kočičkou, které se nevšímá. Takže ani kočky, nejsou problém pokud mají zkušenost se psy a nebudou před ním utíkat.    

Je velmi ativní a rád s páníčkem běhá. Bude dobrý parťák na výlety, na běh, bude ho bavit cvičák....cokoli kde se fyzicky vybije, bude tam s vámi a vy s ním:-). Největší láskou je pro něj ale házení Frisbee:-)
Jeho osud není nikterak růžový. Dostal se do útulku odkud si ho po nějaké době adoptovali lidé, kteří se jej nyní vzdávají, protože přestal zapadat do jejich časového rozvrhu:-(.
 
Bruno bude dán do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný s Europasem a kastrovaný . Momentálně v dočasné péči v Plzni a tímto moc děkujeme naší Efi Divišová, že se zase vrátila mezi dočasné tety:-). Bruno bude dán do adopce odčervený, očkovaný, přeočkovaný, čipovaný s Europasem . Momentálně v dočasné péči v Plzni. Podmínkou adopce je seznámení s pejskem, předkontrola, podepsání adopční smlouvy, zaplacení adopčního poplatku 1.900,- . Kontakt pro zájemce: Stáňa Strohschneiderová - Tel.: 773 054 791 E-mail: stana.krmiva@gmail.com FB: https://www.facebook.com/pg/propsivoci/photos/?tab=album&album_id=1995327377347099 Bruno je k vidění v Plzni.