Kastrovaný Lojzík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Knírač malý
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Čím jsem si to zasloužil? Proč jste se mě zbavili jako kus nepotřebného hadru? Vždyť já jsem tak hodný, a tak jsem vás miloval …

Jmenuji se Lojza. Jsem kříženec knírače, 8 let, 9,5 kg, ale rozhodně nepatřím do starého železa. Jsem vitální, ohromně mazlivý, přátelský, vítací. Panáčkuji a ukazuji bříško s tlamičkou od ucha k uchu. Hygienu dodržuji. Jsem poslušný – umím si sednout, lehnout, dát pac, zůstat, jít na místo, na přivolání přijdu. Se psy a fenami jsem nekonfliktní. Běhající kočky proháním, ale doma bych si na kočičího kamaráda zvykl. Manipulaci snesu, nevrčím, natož abych kousnul. Krmit mě může i dítě, to samé sahat do misky. Na vodítku umím, procházek si užívám. Mohu s vámi ale i na výlet. V autě poplakávám, ale když mě máte na klíně/vedle sebe, jsem v klidu. Ono totiž není divu… Tak se dostávám k tomu, proč hledám domov.

Pánečci zemřeli, příbuzní mě nechtěli. Naložili mě do auta a vyhodili na ulici. Utíkal jsem, snažil se je dohnat, ale marně. Proto jsem nyní v dočasné péči, kde čekám na ty pravé, co mě již nikdy nezradí.

Mohu i k dětem, starším lidem, pouze dovnitř jako mazlík (ne bouda, celé dny sám na zahradě, apod.). Separační úzkost nemám, ale nejspokojenější budu u pánečků, co nebudou chodit celé dny do práce.

Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, s vyčištěnými zoubky, přeočkování mě čeká po vyndání stehů. Mám podkus, ale to mi v ničem nevadí, jím normálně, i granulky.

Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části vet. nákladů. Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).