Skvělý parťák Saly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Před třemi lety jsem byl adoptován z útulku. Měl jsem hodné pánečky, užil jsem si krásné tři roky. Ale pak se náš život začal bortit jako domeček z karet :-( Začalo to tím, že páneček oslepl. Pak onemocněla panička, která se již z nemocnice nevrátí. Chvíli mě venčili sousedé, ale to nelze napořád. Musel jsem pryč… Tak jsem se dostal do dočasné péče, kde čekám na své štěstí a doufám, že o něj již nepřijdu. Zprvu jsem byl smutný a zmatený, ale už začínám mít zase chuť do života, čím dál častěji se „zapomenu“ a jsem veselým prdlouškem.

Jmenuji se Saly, jsem x kokršpaněl, 15 kg, 8 let, vitální, v dobré kondici. Jsem zvyklý žít v bytě, kde se chovám krásně. Hygienu mám 100%, neničím, štěkám jen, když hlídám, ale nechám se okřiknout. Jsem poslušný – vím, kde je mé místo, slyším na jméno, umím pár povelů, respektuji, kam nesmím, ... Psy a feny snesu, nyní mám několik dočasných kamarádů, od prvního dne jsem s nimi bez problému. V autě jezdím rád. Miluji procházky, hraní si, mazlení, prostě cokoli se svými milovanými. Vždy vás budu nadšeně vítat a pusinkovat. Na vodítku umím. Při manipulaci se zprvu bojím, potřebuji tedy jemné a trpělivé zacházení.

Jsem vhodný i ke starším lidem, rozumným dětem, psům a fenám všech velikostí. Jako každý pejsek běhající kočky proháním, ale doma bych si na kočičího kamaráda zvykl. Domov hledám pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený. Podepisuje se smlouva a platí pokrytí části vet. nákladů.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).