Diego - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dogpoint o.p.s
Evidenční číslo: 100017

Podrobný popis

Diego je jedno ze štěňátek, které bylo nalezeno spolu se svými sourozenci čerstvě narozené a přivezené k nám do útulku bez fenky.

Nevíme jistě , čeho je Diego kříženec, ale jisté je, že bude v dospělosti většího vzrůstu (>30 kg). Podle znaků, které jsou vidět v něm, a jeho sourozencích vidět, tipujeme že se může jedna to křížení některého z bull plemene, boxera, nebo argentinské dogy nebo některého z molossů. Je to vypiplané štěňátko, kterému jsme se snažili dát do začátku maximum, které se dá dopřát štěňatům bez feny. Do téměř šesti týdnů byli u náhradních fen, aby měli alespoň základ socializace.

Diego vypadá jako malý bernardýn, je ze všech nejlínější, ale taky umí svoje sourozence pěkně potahat za ocásky.

Diego i sourozenci jsou aktivní psíci, neohrožení, zvědaví, hraví, přátelští a kontaktní k lidem. Jako každé štěně bude potřebovat vše naučit.

A teď k samotné adopci, abychom to nemuseli opakovat každému zvlášť a nevznikaly tak nějaké dohady.

*Budeme preferovat zájemce, kteří:* *vyplní dotazník (najdete v profilu odkaz u každého pejska) *přijdou se za námi a štěňátky podívat (čili zavolají a domluví si návštěvu, čím dříve, tím lépe. Upřednostníme tedy i ty zájemce, kteří nebudou s návštěvou otálet a pokud by ji zvládli dříve, než je datum možného odběru, tím lépe) *budou dle nás vhodnými majiteli těchto, v budoucnu velkých, psů

*Rádi bychom si nechali chvilku na rozmyšlenou pro výběr nového majitele, neptejte se nás tedy, jestli si budete moci pejska rovnou odvézt. *Pejska si musí vyzvednout budoucí majitel (ne dárek pro někoho jiného) a musí přijet osobně k nám na útulek.

a pokud se na jednoho pejska sejde více (*dle nás vhodných*) zájemců, přihlédneme k tomu, kdo se ozval dříve/byl se u nás podívat atp. Neradi bychom tu měli nějaké hádky o štěňata, jako se nám tu často stává. Jo a taky máme v adopční smlouvě podmínku kastrace v dospělosti. Kdo nechce kastrovat, prosím, poohlédněte se po štěněti jinde, třeba zde: https://www.facebook.com/stene.v.nouzi/