Telma a Luisa

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Knírač střední
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek pro opuštěná zvířata Jimlín

Podrobný popis

Telma (č. 5449 místo odchytu Měcholupy), nejspíše kříženec  velkého knírače nebo českého fouska, asi 10-12 měsíců stará fena, váha při příjmu 32 kg, v kohoutku cca 58 cm. 
Luisa (č. 5450 místo odchytu Měcholupy), nejspíše kříženec  velkého knírače nebo českého fouska,  asi 10-12 měsíců stará fena, váha při příjmu 29.5 kg, v kohoutku cca 57 cm. 
 
Je důležité zmínit, že tyto dvě holčičky bez sebe nedají ani ránu, jsou na sobě velmi závislé, opatrují se a hlídají navzájem. Proto bychom se nejprve velmi rádi pokusili jim najít rodinu, která je přijme společně. Telma i Luisa jsou extrémně mazlivé a přátelské fenky, rády si spolu hrají a dovádějí. Na vodítku chodí dobře, zvládají povel sedni a dát packu. Úplně ze všeho nejraději si nechávají drbat bříška. Telma i Luisa se hodí k chovu k domku s dobře zabezpečenou zahradou, kde budou mít svou boudu.Mají tendenci lovit zvěř.  Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro osvojení pejska si pozorně přečtěte podmínky adopce na našich webových stránkách v sekci co a jak - podmíky adopce. Poplatek za adopci je 300,- Kč/ jedna fena. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258