Střapáček Beník - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Malý (do 30 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Paničko, kde jsi? Tolik jsem Tě miloval. Tys odešla, prý se tomu říká LDN. Příbuzní mě nechali samotného, v našem bytě. Stále jsem doufal, že se vrátíš, ale ubíhal čas a já pochopil, že už navždy budu bez Tebe …

Tak jsem se dostal do dočasné péče, kde čekám na někoho, kdo mi již nikdy neodejde, a komu znovu ukáži, jak velké mám srdce.

Jsem Beník, 7 kg, čerstvých 12 let. Rozhodně nepatřím do starého železa, jsem vitální, vidím, slyším, nožky mi slouží dobře. Jsem moc hodný, vděčný, mazlivý, vítací. Nejraději mám drbání na zádíčkách, to se slastně kroutím. Nepoznáte se mnou nudu, povídám, panáčkuji, jsem hravý. Ale zároveň jsem poslušný - slyším na jméno, umím pár povelů, od prvního dne v dočasné péči respektuji, kam nesmím, když mě okřiknete, pochopím. Doma neničím, hygienu mám 100%. Nechám se sebou manipulovat – nošení, utírání tlapek, koupání, česání, apod. Krmit mě může i dítě, jsem jemný. Na vodítku umím, procházek si užívám. Jsem vhodný jak ke starším lidem, tak k mladším a aktivnějším. Dlouhé procházky nevyžaduji, ale pokud se mi jich dostane, hravě zvládnu i ty.

Psy a fenky snesu. Nyní mám v dočasné péči kamarády – psy i feny, menší i větší, od prvního dne jsem s nimi bez problému. Na procházce se mi občas nelíbí velcí psi, které ještě neznám. Nadávám ale jen na některé, a z dálky nebo za plotem :-) Mohu i ke kočkám.

Domov hledám v bytě/domku, ale pouze v teple, jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený. Podepisuje se smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).

Čekám v dočasné péči u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Volejte na 773 659 666.