FERO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

FERO, ev.č. 201/17
Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): *2015
Místo nálezu: Mělník, ul. Jiřího z Poděbrad...
Datum nálezu: 6.10.2017
Velikost: větší střední
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 700 Kč
***********************************************

Fero se k nám dostal opravdu zvláštním způsobem. Byl odchycen na Mělníku v ul. Jiřího z Poděbrad. Byli jsme povoláni do jistého domu, kam Fero údajně vběhl a ohrožoval tam místní skupinu obyvatel, přijeli jsme tedy na místo a s pocitem, že nevíme co nás tam čeká, jsme šli obhlídnout situaci. Feráška jsme našli v posledním patře domu a stačilo na něj pouze vlídně promluvit a hned vrtěl ocáskem a nechal se připnout na vodítko a bez problému šel s námi :)... takže jak celá situace s agresivním psem vznikla se můžeme jenom domnívat.

Fero je sice trochu trhlý, ale určitě ne zlý nebo agresivní. Je to mladý bláznivý pejsek, který hledá aktivního páníčka. Umí základní povely, umí chodit na vodítku, ale je i spousta věcí, které se ještě naučit potřebuje a ve kterých potřebuje usměrnit. V útulku je ubytován s kamarádkou Jessie, se kterou se mají moc rádi. Nejúžasnější by tedy bylo, kdyby mohli jít do nového domova společně (není to však podmínkou).

Optimální by byl někdo, kdo by se s nimi chtěl věnovat nějakému sportu, nejlépe agity, pro který jsou oba "jak dělaní" :)

Fero by byl rád za teplý pelíšek v RD se zahradou s volným přístupem a spaním uvnitř, ale při troše trpělivosti by zvládl i bydlení v byte.

Fero půjde do nového domova očkovaný, odčervený a označený čipem, podmínkou adopce je vyplnění dotazníku, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního příspěvku.


Fotogalerie: https://www.msoz.cz/inpage/fero/
********************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: https://www.msoz.cz/inpage/dotaznik/ a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI
KONTAKT: 602 144 145