Pravá dáma Zlatuška - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Zlatý retrívr
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jak se někdo může tak skvělé fenky zbavit? Zlatuška je moc hodná, pošlušná, vitální, vhodná i do bytu, ke starším lidem, dětem, psům a fenám.

Jmenuji se Zlatuška. Bývalí pánečci mi zemřeli. Příbuzní si vzali byt, můj domov, ale mě dali do útulku :-( Nyní čekám v dočasné péči třeba právě na Vás.

Jsem zmenšenina retrívra, 14 kg, 10 let. Jsem vitální, vidím, slyším, nožky mi slouží výborně. Poslouchám na slovo, umím i několik povelů. Doma neničím, neštěkám, hygienu mám 100%. Vždy Vás budu nadšeně vítat, tulit se, mazlit… Užívat si s Vámi budu ale i procházek a čehokoli dalšího, budu vděčná za každou chvilku strávenou s Vámi, mými milovanými pánečky.

Snesu psy i feny, nyní mám v dočasné péči kamarády i kamarádky. Jako většina psů běhající kočky proháním, ale doma bych si na ně zvykla (bylo by jen o Vás, jak nás seznámíte). Na vodítku umím, manipulaci zvládám krásně. I na pana doktora a psí kadeřnici jsem byla hodná :-) V autě o mě nevíte. Jsem vhodná i k dětem, starším lidem. Domov hledám jen jako mazlík, pouze uvnitř (ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod.).

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená. Podepisuje se smlouva a platí poplatek - pokrytí části vet. nákladů.

Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).