Baddy

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Krnov
Region: Moravskoslezský
Akt. umístění: Šance pro jejich život, z.s.

Podrobný popis

Baddy má cca 3 roky, je to moc hodný labradora x bulla, střední velikosti.
Je kastrovaný, odčervený, očkovaný, čipovaný. Při manipulaci drží v pohodě.
Krásně přibral a posílil, je to svalouš. :-)
Vztah k pejskům komplikovaný, pejsky si vybírá. Ke kočičkám nevhodný. Je hrozně hravý, mazlivý, pusinkuje a líbí se mu moc "hra na rvačku" s člověkem. Lidi moc miluje, ta láska z něho úplně sálá. Moc by potřeboval zkušeného a aktivního páníčka, který by se mu hodně věnoval a vybláznil se s ním, chodil na procházky...je to takový nevybouřený hyperaktivní úžasňák.:-)
Hygienu zvládá. Také už zvládá nějaké povely, bude dobrý na cvičák, nebo sporty, kde se vyblbne, má co dohánět. Byl výchovou nedotčený. :-( Takže se se vším začínalo od nuly. Protože žil jen na řetězu a jediná jeho touha byla se aspoň na chvíli trochu proběhnout, má tendence utíkat, proto zatím pořád musíme opatrně. Jen na stopovačce nebo vodítku všude.

V dočasce bohužel musel jít časem částečně ven do krytého kotce se zateplenou boudou, dokázal totiž zničit vše, když se začal sám nudit, jedině pak přizpůsobit pokoj nebo chodbu tomu, že tam bude v případě potřeby sám, bude mít kupu hraček( ty miluje) a nebude mít co ničit. :-) Z koupelny má stres, tam rozhodně ne, také ne do klece. Doma ale pod dohledem normálně funguje, včetně spaní, postel miluje. :-)
Je důležité, aby měl zaběhnutý režim.

Kontakt na spolek 777134410, kontakt na dočasnou péči 603891056.

Dnes 20.9.2017 jsme převzali do péče pejska, který se týdny potuloval po Holčovicích, pletl se mezi auty na cestě. Byl hrozně vystresovaný, vyhladovělý a vyhublý. Zjistili jsme, že pejska odložily dvě ženy (u nich i u předchozích majitelů žil celý svůj dosavadní život jen na řetězu) z Hejnova k pánovi, je to místní podivín alkoholik, který vůbec nebyl schopný se kvůli způsobu svého života o pejska starat... Pejsek utíkal a vracel se domů- několik set metrů a následně byl zase vlečen původní majitelkou zpět k pánovi, kde dostával výprask... No, dále nebudeme raději komentovat...

https://www.facebook.com/pg/SanceProJejichZivot/photos/?tab=album&album_id=1223931097752185