Smolař Jašík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

23.10. - Jašík byl vrácen z adopce. Je moc smutný, bez jiskry, nechápe, co se děje. Domov hledá znovu a moc doufá, že již prolomí smůlu na pánečky.

JAK FUNGUJI V DOČASNÉ PÉČI - Neznamená, že když jsem vitální a energický, že se mnou musíte denně x km běhat, apod., abych nezlobil. V případě, že bych byl v bytě, se mnou samozřejmě na procházku na venčení musíte. Ale když jsem v bytě/domku se zahrádkou (což jsem nyní), chovám se dobře i bez toho, aniž bych měl denně procházky. Dočasní pánečci ne vždy procházku stihnou, čili jdu jen na zahrádku, očichám si, vyvenčím se a jdu zase domů. NEZLOBÍM, V DOČASNÉ PÉČI TAKTO FUNGUJI DOBŘE.

Jmenuji se Jašík. Jsem malý kříženec jezevčíka, 8 kg. Mám 8 let, ale energie mám na rozdávání. Jednoho dne jsem se ocitl sám, na zahradě. Domů jsem již nesměl, pánečci nikde… Byl jsem moc smutný, čekal jsem, ale postupně jsem ztrácel chuť do života, doufat již přestával. A najednou? Lidé, zachránci… Sice to nebyli mí pánečci, ale jak já se radoval! A tak jsem se dostal do dočasné péče, kde čekám na někoho, komu budu tím nejlepším a nejveselejším parťákem. Se mnou nepoznáte nudu, a když budete smutní, rozveselím Vás.

Jsem moc hodný, miluji lidi, ale i psy a feny. Pro pohlazení, pozornost, ale i dobré jídlo zapanáčkuji, zatancuji, vesele se poválím, ukážu Vám bříško a jako bonus dostanete pusinku :-) . Na vodítku umím, jak já si užívám procházek, ale i výletů, prostě s mými milovanými čehokoli. Nechám se nosit, utírat tlapky, koupat. Jsem vhodný i do bytu, neničím, hygienu dodržuji. V dočasné péči i respektuji, kam nesmím, dveře mohou být otevřené, a já poslušně čekám u práhu.
Mohu i k dětem, ke starším lidem. Kočky venku proháním, jak to bude doma, je jen o Vás, jak nás seznámíte. Domov hledám jen jako mazlík, člen rodiny (ne bouda, kotec, celé dny sám na zahradě, apod.).

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, odblešený.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek jako pokrytí části vet.nákladů. Volejte na 773 659 666, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy).