Oskar

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Liberecký
Datum nálezu: 01.02.2016
Akt. umístění: Azyl Pes Krásný Les

Podrobný popis

Aktualizace 21.8.2020 - 

Oskar je 6-7 starý kříženec většího vzrůstu. Rád chodí ven na procházky a za každou je rád, na vodítku umí bezproblémově. Má velmi rád společnost lidí a určitě by byl věrným společníkem do života. Raději má spíše fenky, na některé psy totiž vyjíždí. vhodný k domku se zahradou, potřebuje však velmi dobré oplocení, protože pod plotem se podhrabává. Když se mu něco nelíbí tak to dá najevo zavrčením. Oskar moc rád aportuje.

Aktualizace 9.3.2020 - 

Oskar je 6-7 starý kříženec většího vzrůstu. Do útulku přišel s jizvou kolem krku kterou má nejspíše od provazu takže v životě to asi neměl moc jednoduché, ta je nyní již zarostlá srstí. Oskar rád chodí ven na procházky a za každou je rád, na vodítku umí bezproblémově. Má velmi rád společnost lidí a určitě by byl věrným společníkem do života. Raději má spíše fenky, na některé psy totiž vyjíždí.


V útulku již na nový domov čeká dlouhé 4 roky.

 

Oskar toho moc dobrého v životě zřejmě zatím neprožil. Do útulku přišel chudáček s jizvou kolem celého krku, kterou má pravděpodobně od provazu, na kterém byl uvázaný. Oskarovi je 6-7 let a je to pes křízence. Sháníme pro Oskara nového páníčka, který mu dá lásku a pohlazení a ukáže že jsou na světě také hezké věci. Je klidné povahy, hodný. Jen potřebuje dobré oplocení a nebo kotec z útulku by chtěl utíkat, protože vyhledává společnost lidí